JasperBanenschilderijen
  3. Ervaren verkoper
  5. JasperBanenschilderijen

JasperBanenschilderijen

Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland

4 aangeboden items / 46 verkochte items

Jasper Banen - In de nacht kopen? Bied vanaf 195!
Jasper Banen (1962) Nederlands In de nacht
Techniek Aquarel
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 195
Jasper Banen - Met elkaar in gesprek kopen? Bied vanaf 150!
Jasper Banen (1962) Nederlands Met elkaar in gesprek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen