Jan Korthals (1916-1972)
olie op doek, gesigneerd r.o.
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 51 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |