JBK
  3. Ervaren verkoper
  5. JBK

JBK

Lid sinds 2014 / Maarssen, Nederland

29 aangeboden items / 525 verkochte items

Jan Korthals - olie op doek, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 475!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands olie op doek, gesigneerd r.o.
Afmetingen 51 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Techniek Acryl
Afmetingen 84 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Jan Ouwersloot - acryl op paneel, gesigneerd rechtsonder kopen? Bied vanaf 20!
Jan Ouwersloot (1902-1975) Nederlands acryl op paneel, gesigneerd rechtsonder
Afmetingen 28 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
5 biedingen
Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o.
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Jan van Diemen - acryl op doek - schaatser - gesigneerd r.b. kopen? Bied vanaf 395!
Jan van Diemen (1954) Nederlands acryl op doek - schaatser - gesigneerd r.b.
Techniek Acryl
Afmetingen 85 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Marie Cecile Thijs - Pie Crust, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100 kopen? Bied vanaf 595!
Marie Cecile Thijs (1964) Nederlands Pie Crust, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Marius Bauer - 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd kopen? Bied vanaf 165!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands 10x litho - Carel ende Elegast, gemonogrameerd
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Ronald Chapeau - Acryl op doek - Madonna - gesigneerd rechtsmidden kopen? Bied vanaf 175!
Ronald Chapeau (1969) Nederlands Acryl op doek - Madonna - gesigneerd rechtsmidden
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Jan Cremer - litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 96 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Jan Cremer - litho 29/250, gesigneerd r.o. - 1998 kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Marius Bauer - ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 115!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands ets - Huizen in Stanboel nr. 76 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Marie Cecile Thijs - White Chocolate & Cacao Butter, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100 kopen? Bied vanaf 595!
Marie Cecile Thijs (1964) Nederlands White Chocolate & Cacao Butter, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 149!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen