Arno Coenen (1972)
Arno Coenen bord
| Afmetingen | 32 x 32 x 1 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2026 / Papendrecht, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items