Jenlyk
  3. Ervaren verkoper
  5. Jenlyk

Jenlyk

Lid sinds 2016 / Nijmegen, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Rinke Nijburg - St20Se03 kopen? Bied vanaf 60!
Rinke Nijburg (1964) Nederlands St20Se03
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Herman Gordijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60