Siep van den Berg (1913-1998) Geometrische compositie
Bied mee
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 175