jobsmeltink
  5. jobsmeltink

jobsmeltink

Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Koos van de Water - Z.T. (bruin/oker/geel) kopen? Bied vanaf 15!
Koos van de Water (1943) Nederlands Z.T. (bruin/oker/geel)
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Piet Zegveld - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Piet Zegveld (1946) Nederlands zonder titel
Afmetingen50 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15