Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |