Lid sinds 2022 / Epen, Nederland
3 aangeboden items / 13 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 55 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 53.5 x 38 x 3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 47 x 29 x 1.5 cm (h x b x d) |