Johannfr
  3. Ervaren verkoper
  5. Johannfr

Johannfr

Lid sinds 2024 / Noordwijk, Nederland

3 aangeboden items / 6 verkochte items

Caroline Burnett - Moulin Rouge kopen? Bied vanaf 200!
Caroline Burnett (1877-1950) Amerikaans Moulin Rouge
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Paul Smulders - Gesigneerde litho van Paul Smulders – genummerd – moderne kunst kopen? Bied vanaf 50!
Paul Smulders (1962) Nederlands Gesigneerde litho van Paul Smulders – genummerd – moderne kunst
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Industria Vetraria Valdarnese (IVV) - Glazen vaas met golven - IVV Tuscane kopen? Bied vanaf 40!
Industria Vetraria Valdarnese (IVV) (1952) Italiaans Glazen vaas met golven - IVV Tuscane
Afmetingen 20 x 17 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Direct kopen