Lid sinds 2024 / Noordwijk, Nederland
3 aangeboden items / 6 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 59 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 67 x 67 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 20 x 17 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |