Saskia Bremer (1964)
Jerusalem Castle
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 83 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |