joscarly
  3. Ervaren verkoper
  5. joscarly

joscarly

Lid sinds 2022 / Elsloo, Nederland

1 aangeboden items / 5 verkochte items

Jan Geusebroek - Rozen kopen? Bied vanaf 70!
Jan Geusebroek (1922) Nederlands Rozen
Techniek Gouache
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen