An Goris (1943-1983)
zonder titel
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2024 / turnhout, België
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |