josdg
  3. Ervaren verkoper
  5. josdg

josdg

Lid sinds 2024 / turnhout, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

An Goris - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
An Goris (1943-1983) Belgisch zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100