Jover49
  3. Ervaren verkoper
  5. Jover49

Jover49

Lid sinds 2025 / Utrecht, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen