Pieter den Besten (1894-1972)
La Argentina
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |

Lid sinds 2026 / Assen, Nederland
3 aangeboden items / 13 verkochte items
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 28 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 27 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |