Willem G.F. Jansen (1871-1949)
Dorpsgezicht met molen langs de vaart
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 56 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |