JuanEspanol
  3. Ervaren verkoper
  5. JuanEspanol

JuanEspanol

Lid sinds 2019 / Rotterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem G.F. Jansen - Dorpsgezicht met molen langs de vaart kopen? Bied vanaf 950!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Dorpsgezicht met molen langs de vaart
Afmetingen 56 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950