Robert Baramov (1966-2021)
ex libris Wereld
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 19 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2019 / Banska Bystrica, Slowakije
24 aangeboden items / 9 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 37 x 47 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 39 x 59 cm (h x b) |
| Drager | Papier |