kabinetumenia
  3. Ervaren verkoper
  5. kabinetumenia

kabinetumenia

Lid sinds 2019 / Banska Bystrica, Slowakije

24 aangeboden items / 9 verkochte items

Annapia Antonini - Stillleben auf dem Tisch kopen? Bied vanaf 115!
Annapia Antonini (1942) Zwitsers Stilleven op tafel
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
France Hilon - Blumenstrauß in einer Vase kopen? Bied vanaf 110!
France Hilon (1942) Frans Boeket in een vaas
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Robert Baramov - ex libris Wereld kopen? Bied vanaf 40!
Robert Baramov (1966-2021) Bulgaar ex libris Wereld
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Diether Kressel - Die Tür kopen? Bied vanaf 350!
Diether Kressel (1925-2015) Duits De deur
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen