kajblom
  3. Ervaren verkoper
  5. kajblom

kajblom

Lid sinds 2021 / Baarn, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Rico d' Rozario - Miles Davis portret met tekening van Miles 1/125 kopen? Bied vanaf 300!
Rico d' Rozario (1944) Indiaas Nederlands Miles Davis portret met tekening van Miles 1/125
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 32.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300