Rico d' Rozario (1944)
Miles Davis portret met tekening van Miles 1/125
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 32.5 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |