Lid sinds 2012 / Amstelveen, Nederland
4 aangeboden items / 786 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 21 cm (h x b) |