Kkw
  3. Ervaren verkoper
  5. Kkw

Kkw

Lid sinds 2012 / Amstelveen, Nederland

4 aangeboden items / 786 verkochte items

Bernd Hauck - Ingekleurde ets,, handgesigneerd, gelijstoplage 1/350 kopen? Bied vanaf 30!
Bernd Hauck (1950) Duits Ingekleurde ets,, handgesigneerd, gelijstoplage 1/350
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Michael Jacklin - Sculpturen 1998-2010, hardcover kopen? Bied vanaf 20!
Michael Jacklin (1956) Nederlands Sculpturen 1998-2010, hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Marijke de Goey - Tender Lines, hardcover kopen? Bied vanaf 20!
Marijke de Goey (1947) Nederlands Tender Lines, hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen