klaasz
  3. Ervaren verkoper
  5. klaasz

klaasz

Lid sinds 2014 / zaltbommel, Nederland

3 aangeboden items / 35 verkochte items

Jordi Traveria - Raku design schaal kopen? Bied vanaf 75!
Jordi Traveria (1975) Spaans Raku design schaal
Afmetingen 40 x 35 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Lies van Vlijmen - Twee in Eén kopen? Bied vanaf 55!
Lies van Vlijmen (1935) Nederlands Twee in Eén
Afmetingen 9 x 10 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Fred Hemmes - Hollandse Polder kopen? Bied vanaf 55!
Fred Hemmes (1946) Nederlands Hollandse Polder
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen