Lid sinds 2014 / zaltbommel, Nederland
3 aangeboden items / 35 verkochte items
| Afmetingen | 40 x 35 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 9 x 10 x 14 cm (h x b x d) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |