Knipping13
  3. Ervaren verkoper
  5. Knipping13

Knipping13

Lid sinds 2023 / Elst, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Cor van der Woerd - 't Oude stadhuis van Hengelo(o) kopen? Bied vanaf 30!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands 't Oude stadhuis van Hengelo(o)
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Cor van der Woerd - Toren te Roermond kopen? Bied vanaf 35!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Toren te Roermond
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen