Lid sinds 2023 / Elst, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 47 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 48 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |