Knutselear
  3. Ervaren verkoper
  5. Knutselear

Knutselear

Lid sinds 2025 / Holtum, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hendrik van der Horst - Zeilers, 1962 Linoleumsnede op papier kopen? Bied vanaf 35!
Hendrik van der Horst (1911-1982) Nederlands Zeilers, 1962 Linoleumsnede op papier
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen