Konijnenburg
  3. Ervaren verkoper
  5. Konijnenburg

Konijnenburg

Lid sinds 2013 / ‘s-Hertogenbosch, Nederland

3 aangeboden items / 24 verkochte items

Karel Arkema - Collage - Karel en Henny Arkema - Groninger Ploeg kopen? Bied vanaf 600!
Karel Arkema (1901-1965) Nederlands Collage - Karel en Henny Arkema - Groninger Ploeg
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600