Karel Arkema (1901-1965)
Collage - Karel en Henny Arkema - Groninger Ploeg
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 73 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |