Huib Luns (1881-1942)
Tetuan Spaansch Marokko
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 39 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |