kunst_outlet
  5. kunst_outlet

kunst_outlet

Lid sinds 2021 / Boekel, Nederland

4 aangeboden items / 2 verkochte items

Piet Warffemius - Dreamings kopen? Bied vanaf 60!
Piet Warffemius (1956) Dreamings
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Frank van den Broeck - Melodymakers(Giuseppe Verdi) kopen? Bied vanaf 50!
Frank van den Broeck (1950) Melodymakers(Giuseppe Verdi)
TechniekLitho
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 15!
Leentje Linders (1942) He is flying high part one
TechniekEts
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Marcel Reijerman - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 50!
Marcel Reijerman (1958) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50