Leentje Linders - He is flying high part one

Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 15!
Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 15!Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 15!Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 15!Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 15!Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 15!Leentje Linders - He is flying high part one kopen? Bied vanaf 15!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/75
Kleurets, uitgezaagd + blinddruk
In hele goede staat, enkel twee hele kleine roestvlekjes (zie rode omcirkeling op de tweede foto)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boekel, Nederland
Binnen Nederland € 7,50

Starttijd22-10-2023 om 11:28
Eindtijd31-10-2023 om 21:32
Openingsbod € 15
ObjectlocatieBoekel,  Nederland