Kunstiggevonden
  3. Ervaren verkoper
  5. Kunstiggevonden

Kunstiggevonden

Lid sinds 2025 / Amstelhoek, Nederland

2 aangeboden items / 8 verkochte items

Willem Klijn - Gery kopen? Bied vanaf 33!
Willem Klijn (1892-1961) Nederlands Gery
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 33
Dirk Harting - Prinsengracht Amsterdam, Epreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 40!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Prinsengracht Amsterdam, Epreuve d'Artiste
Techniek Ets
Afmetingen 45.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen