Willem Klijn (1892-1961)
Gery
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 23 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2025 / Amstelhoek, Nederland
2 aangeboden items / 8 verkochte items
| Techniek | Potlood |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 45.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |