KunstPC
  3. Ervaren verkoper
  5. KunstPC

KunstPC

Lid sinds 2025 / Meijel, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ans van Dijk - Tweeluik kopen? Bied vanaf 3000!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Tweeluik
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 3.000