Kunstsammler123
  3. Ervaren verkoper
  5. Kunstsammler123

Kunstsammler123

Lid sinds 2013 / Bad Krozingen, Duitsland

14 aangeboden items / 62 verkochte items

Kurt Lehmann - Kurt Lehmann Bronze Skulptur - Kleiner Knabe mit erhobenem Arm kopen? Bied vanaf 550!
Kurt Lehmann (1905-2000) Duits Bronzen beeld van Kurt Lehmann - Kleine jongen met opgeheven arm
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1165 g
€ 550
Direct kopen
Matthias Hickel-Lopez - Hickel, Original-Aquarell , Impression de la Palma kopen? Bied vanaf 20!
Matthias Hickel-Lopez (1947) Duits Hickel, originele aquarelafdruk van de palm
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Bernd Völkle - Abstrakt kopen? Bied vanaf 20!
Bernd Völkle (1940) Abstrakt
Afmetingen 70.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Andreas Felger - Kaiserstuhl- handsigniert, nummeriert, datiert kopen? Bied vanaf 350!
Andreas Felger (1935) Duits Kaiserstuhl-handgesigneerd, genummerd, gedateerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Otto Bachmann - Galante Szene , handsigniert, mit Widmung kopen? Bied vanaf 75!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Gallant tafereel, handgesigneerd, met opdracht
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Günther Brockhoff - Mann und Frau, Paar, 2 Akte kopen? Bied vanaf 75!
Günther Brockhoff (1925-1996) Duits Man en vrouw naakt
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 49.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Artur Stoll - Abstrakt kopen? Bied vanaf 200!
Artur Stoll (1947-2003) Abstrakt
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Rainer Viktorin - Original-Lithographie kopen? Bied vanaf 200!
Rainer Viktorin (1945) Duits Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 77 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen