Lid sinds 2013 / Bad Krozingen, Duitsland
14 aangeboden items / 62 verkochte items
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1165 g |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 36 x 56.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 70.5 x 46.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 62 x 78 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 57.5 x 46.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 49.5 x 34.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 81 x 62 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 61 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Papier |