Yvon Trossèl (1962)
Glazen vaas met diverse kleuren
| Afmetingen | 21 x 18 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2818 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland
566 aangeboden items / 35981 verkochte items
Diverse glaskunstwerken
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 100 x 40 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 22200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 93 x 32 x 28 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 15400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 50 x 23 x 23 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 21 x 18 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2818 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 47 x 28 x 28 cm (h x b x d) |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 63 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 63 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 65 x 30 x 20 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 46 x 33 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6149 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 206 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 16 x 10 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 330 g |
| Afmetingen | 22 x 15 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1867 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 44 x 43 x 43 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 35 x 33 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6234 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |