LHed
  3. Ervaren verkoper
  5. LHed

LHed

Lid sinds 2026 / Leek, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Kees Salentijn - Cabeza kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Cabeza
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Joan Miro - vriendinnen kopen? Bied vanaf 35!
Joan Miro (1893-1983) Spaans vriendinnen
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Miguel Ybanez - onbekend kopen? Bied vanaf 25!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands onbekend
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jennifer Liu - Bos en zon kopen? Bied vanaf 30!
Jennifer Liu (1976) Amerikaans Bos en zon
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30