loeluik
  3. Ervaren verkoper
  5. loeluik

loeluik

Lid sinds 2015 / Maarn, Nederland

4 aangeboden items / 52 verkochte items

Henri Geertsen - Werk aan de kathedaal , epr,-art . kopen? Bied vanaf 45!
Henri Geertsen (1892-1969) Belgisch Werk aan de kathedaal , epr,-art .
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Hugo Metsers - Abstract bosgezicht . kopen? Bied vanaf 345!
Hugo Metsers (1902-1978) Belgisch Nederlands Abstract bosgezicht .
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Juliaan Severin - Toren van kerk . kopen? Bied vanaf 25!
Juliaan Severin (1888-1975) Belgisch Toren van kerk .
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Roger Hebbelinck - " Het Perron " Luik Belgié . kopen? Bied vanaf 25!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch " Het Perron " Luik Belgié .
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen