Lid sinds 2015 / Maarn, Nederland
4 aangeboden items / 52 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 34 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38 x 22 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 46 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |