LouisBakker951
  3. Ervaren verkoper
  5. LouisBakker951

LouisBakker951

Lid sinds 2025 / Aalsmeer, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Rob de Haan - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 175!
Rob de Haan (1943) Nederlands Boerderij aan het water
Afmetingen 62 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Gerardus Johannes Ernens - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 250!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Zonnebloemen
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen