luc9309
  5. luc9309

luc9309

Lid sinds 2021 / Berg (Bt.), België

43 aangeboden items / 125 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
43 aangeboden items door deze verkoper

Antonio Segui - olifant met vrouw (r8) kopen? Bied vanaf 195!
Antonio Segui - olifant met vrouw (r8)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claude Le Boul - onbekend (c2) kopen? Bied vanaf 195!
Claude Le Boul - onbekend (c2)Schilderij
Geplaatst doorluc9309
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Luc Verbist - minotauris (r5) kopen? Bied vanaf 95!
Luc Verbist - minotauris (r5)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yannick Ballif - in het land van de nevens (r4) kopen? Bied vanaf 195!
Yannick Ballif - in het land van de nevens (r4)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekAquagravure
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hana Capova - paard in de spiegel (r4) kopen? Bied vanaf 145!
Hana Capova - paard in de spiegel (r4)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Wever - onbekend (r3) kopen? Bied vanaf 65!
Peter Wever - onbekend (r3)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gustave Marchoul - kindertijd snel overtroffen (c2) kopen? Bied vanaf 40!
Gustave Marchoul - kindertijd snel overtroffen (c2)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen74 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Danny Vienne - onbekend (r7) kopen? Bied vanaf 95!
Danny Vienne - onbekend (r7)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfried Pas - vast gebonden figuur (r8) kopen? Bied vanaf 35!
Wilfried Pas - vast gebonden figuur (r8)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinhard Zado - een volle doos (r4) kopen? Bied vanaf 75!
Reinhard Zado - een volle doos (r4)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekAquagravure
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Debois - nachtmerrie (r5) kopen? Bied vanaf 30!
Albert Debois - nachtmerrie (r5)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bart D' Eyckermans - achter de schermen (r3) kopen? Bied vanaf 95!
Bart D' Eyckermans - achter de schermen (r3)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nathalie Delafontaine - onbekend (r7) kopen? Bied vanaf 195!
Nathalie Delafontaine - onbekend (r7)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marc Jurt - de waarnemer (r5) kopen? Bied vanaf 95!
Marc Jurt - de waarnemer (r5)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Par Thelander - european ostrich (r7) kopen? Bied vanaf 295!
Par Thelander - european ostrich (r7)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carlo Berté - weet het niet (r6) kopen? Bied vanaf 145!
Carlo Berté - weet het niet (r6)Schilderij
Geplaatst doorluc9309
TechniekGouache
Afmetingen19 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marc Laffineur - mask (r3) kopen? Bied vanaf 75!
Marc Laffineur - mask (r3)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roeland Pietersz D'Haese - de hemel dans (c2) kopen? Bied vanaf 295!
Roeland Pietersz D'Haese - de hemel dans (c2)Schilderij
Geplaatst doorluc9309
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurice Pasternak - fuite en diagonale (r7) kopen? Bied vanaf 145!
Maurice Pasternak - fuite en diagonale (r7)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - training een zomeravond (r4) kopen? Bied vanaf 195!
Pat Andrea - training een zomeravond (r4)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Wunderlich - der junge durer, sein hand und sein kissen (r7) kopen? Bied vanaf 295!
Paul Wunderlich - der junge durer, sein hand und sein kissen (r7)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jules De Bruycker - Sint Niklaas kerk (r3) kopen? Bied vanaf 395!
Jules De Bruycker - Sint Niklaas kerk (r3)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ljuba Petrovic - Uccello regale (r8) kopen? Bied vanaf 95!
Ljuba Petrovic - Uccello regale (r8)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen43 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dieter Portugall - Hochrader II (r1) kopen? Bied vanaf 55!
Dieter Portugall - Hochrader II (r1)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Veerle Rooms - stilleven (r1) kopen? Bied vanaf 25!
Veerle Rooms - stilleven (r1)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - onbekend (r3) kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik - onbekend (r3)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Dierickx - Man met hoed (r1) kopen? Bied vanaf 30!
Karel Dierickx - Man met hoed (r1)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Patrice Henry-Biabaud - de prig (r2) kopen? Bied vanaf 30!
Patrice Henry-Biabaud - de prig (r2)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Felicien Rops - la lyre (r1) kopen? Bied vanaf 295!
Felicien Rops - la lyre (r1)Prenten voor 1900
Geplaatst doorluc9309
Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Silvain - mort à Venise (r7) kopen? Bied vanaf 170!
Christian Silvain - mort à Venise (r7)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Nijs - archipel (r6) kopen? Bied vanaf 30!
Willem Nijs - archipel (r6)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen6 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Günter Filus - mit Pendel (r7) kopen? Bied vanaf 195!
Günter Filus - mit Pendel (r7)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Pasternak - kanaal 1 (r8) kopen? Bied vanaf 295!
Maurice Pasternak - kanaal 1 (r8)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen92 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Lemant - de gekke maaier zal opnieuw toeslaan (r5) kopen? Bied vanaf 145!
Albert Lemant - de gekke maaier zal opnieuw toeslaan (r5)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorluc9309
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Nijs - boerderij (r6) kopen? Bied vanaf 30!
Willem Nijs - boerderij (r6)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen9 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Pasternak - Man en vrouw (r1) kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Pasternak - Man en vrouw (r1)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Wunderlich - Giacomo (r8) kopen? Bied vanaf 295!
Paul Wunderlich - Giacomo (r8)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kaiko Moti - abstrakt (r2) kopen? Bied vanaf 30!
Kaiko Moti - abstrakt (r2)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Garstin Cox - Heidelandschap (c2) kopen? Bied vanaf 195!
Garstin Cox - Heidelandschap (c2)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorluc9309
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen69 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carlo Guarienti - Iruna (r8) kopen? Bied vanaf 195!
Carlo Guarienti - Iruna (r8)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rudolf Meerbergen - zittende figuur (r2) kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Meerbergen - zittende figuur (r2)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christoph Hessel - ersatzkopf fur einer komiker (r1) kopen? Bied vanaf 125!
Christoph Hessel - ersatzkopf fur einer komiker (r1)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Fuchs - Etang aux cygnes (r8) kopen? Bied vanaf 295!
Ernst Fuchs - Etang aux cygnes (r8)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorluc9309
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst