Gea Karhof (1945)
3 gratiën
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2019 / Maarssen, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |