MagicalRealismGallery
  3. Ervaren verkoper
  5. MagicalRealismGallery

MagicalRealismGallery

Lid sinds 2020 / Lopik, Nederland

4 aangeboden items / 5 verkochte items

Jaap Luteyn - Schelpen kopen? Bied vanaf 175!
Jaap Luteyn (1944) Nederlands Schelpen
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Jaap Luteyn - Vleesetende planten. kopen? Bied vanaf 125!
Jaap Luteyn (1944) Nederlands Vleesetende planten.
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jaap Luteyn - Aantasting door schimmel kopen? Bied vanaf 69!
Jaap Luteyn (1944) Nederlands Aantasting door schimmel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Jaap Luteyn - Verzonken Aarde kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Luteyn (1944) Nederlands Verzonken Aarde
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen