Lid sinds 2020 / Lopik, Nederland
4 aangeboden items / 5 verkochte items
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |