mameren
  5. mameren

mameren

Lid sinds 2015 / Tiel, Nederland

5 aangeboden items / 201 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper

Wim van den Anker - Winters Landschap Marspolder Lienden ( Betuwe ) - Olieverf kopen? Bied vanaf 125!
Wim van den Anker - Winters Landschap Marspolder Lienden ( Betuwe ) - Olieverf

Geplaatst doormameren

Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst
Lies Veenhoven - Betuwsche Boerderij Drumpt - Aquarel kopen? Bied vanaf 145!
Lies Veenhoven - Betuwsche Boerderij Drumpt - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormameren

Jaartal1979
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim van den Anker - Boerderij aan Landweg - Olieverf kopen? Bied vanaf 150!
Wim van den Anker - Boerderij aan Landweg - Olieverf

Geplaatst doormameren

Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Ponsioen - Waterpoort Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 15!
Johan Ponsioen - Waterpoort Tiel - Ets

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 475!
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf

Geplaatst doormameren

Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst