Mar2Kunst
  3. Ervaren verkoper
  5. Mar2Kunst

Mar2Kunst

Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gert de Rijk - Keramische kelkjes kopen? Bied vanaf 220!
Gert de Rijk (1945-2009) Nederlands Keramische kelkjes
Afmetingen 26 x 14 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 220