Gert de Rijk (1945-2009)
Keramische kelkjes
| Afmetingen | 26 x 14 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |

Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Gesigneerd | Ongemerkt |