Marcaqua
  3. Ervaren verkoper
  5. Marcaqua

Marcaqua

Lid sinds 2025 / Amersfoort, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Marc Ottee - Acryl van Bloemen kopen? Bied vanaf 70!
Marc Ottee (1898-1982) Nederlands Acryl van Bloemen
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Onbekend - Vissersboot op water, achtergron dorp zichtbaar kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend Vissersboot op water, achtergron dorp zichtbaar
Techniek Acryl
Afmetingen 68 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40