Jan Snoeck (1927-2018)
Theepot 1
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2020 / Lemmer, Nederland
15 aangeboden items / 52 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 51 x 46 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 51 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 17 x 22 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 85 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 27 x 19 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 9 x 6 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 130 x 70 x 40 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 72 x 52 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 46 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 80 x 40 x 55 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52 x 52 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |