Lid sinds 2011 / den haag, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 111 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |