MarcusAurelius1973
  3. Ervaren verkoper
  5. MarcusAurelius1973

MarcusAurelius1973

Lid sinds 2025 / Lemele, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

David Schulman - Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. kopen? Bied vanaf 1000!
David Schulman (1881-1966) Nederlands Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen.
Afmetingen 65 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000