David Schulman (1881-1966)
Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen.
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |