Armand Heins (1856-1938)
Zittende Arabier
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 51 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |