Marijkevandendaele
  3. Ervaren verkoper
  5. Marijkevandendaele

Marijkevandendaele

Lid sinds 2021 / Ertvelde, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Armand Heins - Zittende Arabier kopen? Bied vanaf 295!
Armand Heins (1856-1938) Belgisch Zittende Arabier
Techniek Potlood
Afmetingen 51 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Roger Wittevrongel - Garagepoort kopen? Bied vanaf 195!
Roger Wittevrongel (1933) Belgisch Garagepoort
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Enk De Kramer - Compositie kopen? Bied vanaf 485!
Enk De Kramer (1946) Belgisch Compositie
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 89 x 121 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 485