Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland
3 aangeboden items / 4 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 56 x 102 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 3 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 20 x 17 cm (h x b x d) |