Roger Hebbelinck (1912-1987)
Hollands landschap
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 47.5 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2026 / Leiden, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |