MarjonvdK
  3. Ervaren verkoper
  5. MarjonvdK

MarjonvdK

Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Carolina Paulussen - Rozen II kopen? Bied vanaf 200!
Carolina Paulussen (1963) Nederlands Rozen II
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200