Lotti van der Gaag (1923-1999)
geen titel
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |