markpeeters
  3. Ervaren verkoper
  5. markpeeters

markpeeters

Lid sinds 2025 / 's-Gravenhage, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Lotti van der Gaag - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Lotti van der Gaag (1923-1999) Nederlands geen titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125