Willemien Brand (1967)
Runner
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 109 x 149 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |