Lid sinds 2022 / Utrecht, Nederland
11 aangeboden items / 133 verkochte items
| Techniek | Stift |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 80 x 68.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 70 x 82.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 25 x 35.5 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 41.5 x 33 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 89 x 63 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 76 x 90.5 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 48.5 x 44.5 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 47 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |