maxvanriel
  3. Ervaren verkoper
  5. maxvanriel

maxvanriel

Lid sinds 2025 / Oss, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Sylvia Goebel - Summer Trio kopen? Bied vanaf 149!
Sylvia Goebel (1952) Summer Trio
Afmetingen 134 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Helene Terlien - Zwaluw kopen? Bied vanaf 400!
Helene Terlien (1960) Nederlands Zwaluw
Afmetingen 47 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen