MBZ
  3. Ervaren verkoper
  5. MBZ

MBZ

Lid sinds 2012 / Waddinxveen, Nederland

9 aangeboden items / 321 verkochte items

Herman Brood - Hermannetje kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hermannetje
Afmetingen 85 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Jan te Wierik - Cobra compositie kopen? Bied vanaf 250!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Cobra compositie
Afmetingen 62 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Herman Brood - Lady Di kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Lady Di
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Jan te Wierik - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 395!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Herman Brood - Vliegtuigje kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Vliegtuigje
Afmetingen 77 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Paul Blanca - Doorman & Wife kopen? Bied vanaf 250!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Doorman & Wife
Techniek C-Print
Afmetingen 84 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Tuinbroek Cabriolet
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Marc Chagall - Chagall, Stedelijk Museum 1947 kopen? Bied vanaf 295!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Chagall, Stedelijk Museum 1947
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
€ 295
Direct kopen