Jan te Wierik (1954-2002)
Cobra compositie
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |