Huub Biezen (1940)
Dreiging
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 57 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland
16 aangeboden items / 160 verkochte items
| Techniek | Houtskool |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 24 x 66 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 54 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 56 x 69 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 25.5 x 19.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 61 x 71 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 64 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 150 x 180 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 61 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 47 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |